Logo ×

Ankara Çift Açılım - Çift Açılır Pencere

Nedir ?
PVC pencere ve kapı sistemleri için tasarlanmış en uygun açılım sistemleridir. Normal tek açılım gibi açılmakla kalmaz, kanadın üst tarafından havalandırma pozisyonuna geçerek üstten de açılırlar. PVC Pencerelerde kullanılan çift açılım sistemler isteğe göre geliştirilebilirler. Hırsız emniyeti, çift açılım emniyeti, kademeli açılım, ek kilitlemeler gibi ilaveler yapılabilir. Her genişlik ve yükseklik ölçüsünde kullanılabilirler. İzolasyon değerleri mükemmeldir.

Çift Açılım Markalarımız


Tek Yöne Açılan Pencereyi Çift Açılımlı Yapmak

Tek yönlü açılan pencereyi ölçü ve renk fark etmeden çift açılıma dönüştürmek mümkündür. Çift açılım pencere sistemleri, normal yönde açılan pencere kanadının yani sıra ekstra olarak, üst taraftan da açılmasını sağlayan mekanizmalı sistemlerdir. Faydalarına baktığımızda, küçük çocuklu aileler için büyük bir koruma kalkanı olmaktadır. Çocukların pencereden sarkmasına engel olarak düşmesinin önüne geçer. Evinizi ve ofisinizi olduğundan daha güvenlikli hale getirir ve bulunduğunuz ortama, dışarıdan canlı girmesini engellemektedir.

Pimapen Çift Açılımın Faydası Nedir?

Evde çocuğunuz, kediniz veya köpeğiniz varsa ve cam açmaktan korkuyorsanız sizin imdadınıza çift açılım yetişir. Üstten açılarak evinizi sağlıklı bir şekilde havalandırmanıza imkan tanırken aynı zamanda çocuğunuzun pencereyi açmasına veya kedi, köpeğin camdan dışarı kaçmasına engel olur. Hem evinizi sağlıklı bir şekilde havanladırırken sizleri güven içinde ev oturmanızı sağlar.

Gelelim sorunun cevabına, evet tüm pencere markalarına yerinde fabrikaya gitmeden kilit aksesuarları değişerek bu özellik eklenebilir. İşlem sadece 20 ila 30 dakika da bitiyor.

Toplam Ziyaret Sayısı: 155058 - Aktif Ziyaretçi : 2